w

Dziewczyna próbowała okraść streamerkę, ale… zbyt wolno biegła ze skradzionym telefonem

Jinytty to popularna streamerka, która sporo podróżuje po świecie. Efekt tego taki, że kilkukrotnie już próbowano ją okraść.


Jinytty to streamerka, którą najczęściej można zobaczyć w kategorii „Rozmowy”. Transmituje głównie IRL, między innymi ze swoich podróży. Streamerka już niejednokrotnie miała dziwne przygody, ale tym razem było naprawdę niebezpiecznie.

W pewnym momencie streama jej telefon został zabrany. Wszyscy myśleli, że złodziejem jest mężczyzna, a telefonu nie uda się już odzyskać. Całość została nagrana:

Złodziejka biegła zbyt wolno

Jak mówi Jinny, telefon zabrała jej dziewczyna, która biegła straszliwie wolno. W kradzieży pomagał mężczyzna, którego zadaniem było blokowanie streamerki. W każdym razie dziewczyna tak wolno uciekała, że sama Jinny ją dogoniła. Potem już pomogli losowi przechodnie. Przepiękna, przemyślana kradzież.

W ogóle trudno sobie wyobrazić, że złodziejka nie ma siły uciekać, ale wszystko wskazuje na to, że faktycznie tak było. Jinitty nie ma powodu, by zmyślać – zdarzały jej się już dziwniejsze rzeczy.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka