w

Daniel Magical przejdzie bardzo wstydliwą operację, którą ukrywał. Tak, chodzi o jego…

Daniel Magical znowu streamuje i notuje bardzo wysokie wyniki. Youtuber ponoć ma się także pojawić na Fame MMA 18.


Magical ma swoje oddane grono widzów, które codziennie śledzi losy U2. Youtuber radzi sobie bardzo dobrze jak na fakt, że przecież niedawno wrócił z więzienia. Na streamach wiele się nie zmieniło w stosunku do tego, jak to wyglądało kiedyś.

Na Youtube jest masa klipów z tym, jak ktoś przewraca się po alkoholu, jest też sporo policji. Widać, że jest to po prostu nadal bardzo chętnie oglądane.

Wstydliwa operacja Magicala

Magical wspomina, że jest to dla niego bardzo wstydliwa sprawa. Od dwóch lat bowiem ma problem ze swoją stulejką. Youtuber pokazał nawet opis tego, co mu dolega. Dość zabawne, że transmisja w ogóle została nazwana „Ostateczna szokująca informacja Daniela Magicala”.

Ogólnie stało się to viralem na TikToku, gdzie ludzie oceniają to raczej pozytywnie, już abstrahując w ogóle od postaci Daniela.

Raczej trudno wyobrazić sobie innego youtubera, który otwarcie mówi o czymś takim i to jeszcze przedstawiając to jako „szokującą informację”. Sam fakt zabiegu nie jest zabawny, ale otoczka wokół tego na pewno może bawić. Szczególnie z tą muzyką, jakby za chwilę miała się odbyć jakaś bitwa o galaktykę.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka