w

Ekipa Friza pokazała swoje mieszkania, a ludzie pytają gdzie są te wielkie pieniądze

Friz pokazał swój dom, z resztą kolejny i faktycznie widać, że youtuber wiele czasu poświęcił na to, by się w pełni zabezpieczyć. Reszta członków Ekipy budzi wątpliwości.


To, że Friz kupi kolejny dom było raczej jasne. Youtuber wielokrotnie pokazywał, że zależy mu bardziej na domu, niż chociażby kolejnych samochodach. Chciał nawet sprzedać swojego Mercedesa.

Jego dom nie jest zaskoczeniem, w odróżnieniu od mieszkań pokazanych przez Murcix, czy Trombę i Marcysię. Ludzie wprost pytają, gdzie te dziesiątki tysięcy złotych miesięcznie. Ekipa zbudowała wokół siebie aurę luksusu, a mieszkania youtuberów są zupełnie normalne.

Wielkie zarobki youtuberów

W tym momencie widać na Facebooku, czy miejscach pokroju Twitter, Wykop, że ludzie spodziewali się domów, czy luksusowych mieszkań u wszystkich członków Ekipy. A tutaj nagle pojawia się mieszkanie z dużymi skosami u Murcix, czy wynajem Tromby i Marcysi.

Wszyscy pamiętają, że Ekipa ma drogie samochody, drogie ubrania, żyje w luksusowym domu, a tutaj przyszła normalność, wręcz przeciętność. I nie ma w tym nic złego, youtuberzy przecież nie muszą mieć wielkich domów tylko dlatego, że są członkami Ekipy Friza. Faktycznie jednak ciekawe, że youtuberzy nie zdecydowali się na kupienie czegoś swojego, już niezależnie od sytuacji w Polsce.

Warto pamiętać, że członkowie Ekipy mają naprawdę dobre samochody, zarabiają średnio po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, przynajmniej tak było jakiś czas temu. Nic dziwnego, że ludzie mają takie pytania.