w

Ekipa Friza znalazła się w Fortnite? Gracze śmieją się, że nowy karnet inspirowany jest członkami Ekipy

W Fortnite rozpoczął się nowy sezon, a wraz z nim do gry został dodany nowy karnet. Polscy gracze śmieją się, że Epic Games inspirowało się Ekipą Friza.


Ekipa Friza jest obecnie najpopularniejszym projektem na polskim Youtube. Fortnite nadal mimo problemów pozostaje jedną z największych gier w Polsce. Dlatego gracze szybko doszli do wniosku, że Ekipa ma swoje skiny w Fortnite.

Na Youtube obecnie pojawia się coraz więcej materiałów ze “skinem Friza”. Przypomnijmy, że Youtuber kiedyś dużo grał w produkcję Epic Games.

Ekipa Friza w nowym karnecie Fortnite?

Widzowie, ale także gracze porównują skórki, jakie znalazły się w karnecie bojowym z Ekipą Friza. Co zabawne, część rzeczywiście może się zgadzać.

Oprócz tego powstało porównanie “Kitka”, natomiast raczej nie jest ono wykorzystywane, by się nabijać. Wszyscy wiedzą, że Mini Majk uwielbia jeździć na motocyklu i gracze pieszczotliwie porównują go do nowej postaci, która również korzysta z przerobionego motocykla.

Czy faktycznie coś w tym jest? Kiedyś, dawno temu rzeczywiście Epic miało wiele wspólnego z polską, natomiast dzisiaj można tylko snuć teorie odnośnie tego, że kształt jednej z pierwszych map przypominał w pewien sposób układ mapy Polski. Zapewne jest to przypadek, choć na pewno ciekawy.