w

Ekipa wynajmuje swoje mieszkanka, a członek Genzie pokazuje swój nowy dom

Ekipa w znacznej większości musi się zadowolić wynajmowanymi mieszkaniami. Było o tym dość głośno, więc raczej wszyscy to wiedzą.


Czy Genzie było większym sukcesem, niż Ekipa? Zdecydowanie nie, natomiast jak widać, członkowie całego projektu mogą sobie pozwolić na spory dom. To rodzi pytanie – na czym polegała różnica pomiędzy youtuberami?

Wszyscy pamiętają, jak głośno było o wynajmowanym mieszkaniu Murcix, czy Tromby i Marcysi. Z jednej strony luksusowe samochody, z drugiej brak pieniędzy na własne mieszkanie. Tymczasem po skończeniu Genzie, jeden z członków pokazał swój nowy dom.

Dom po Genzie

Nowy dom pokazał youtuber, który jednocześnie z Genzie prowadził swój kanał. Ten osiąga naprawdę dobre wyniki. W grudniu było to ponad 5 mln wyświetleń.

Widać, że Genzie nauczyło się od Ekipy, by wszystkiego nie wydawać na samochody, ubrania etc. Dzięki temu Mortalcio, jeden z youtuberów był w stanie wprowadzić się do domu.

Można by było to uprościć, że Genzie po prostu oszczędzało, a Ekipa wydawała, ale Mortalcio raczej miał już dość ugruntowaną pozycję przed dołączeniem do projektu. Nie dziwi więc, że stać go było na dom.

Wyświetlenia na kanale sugerują, że youtuber radzi sobie bardzo dobrze, 3 dni i blisko 900 tysięcy wyświetleń to wynik, o którym obecnie wiele osób może tylko pomarzyć.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka