w

Fagata, polska youtuberka, nagrywana z ukrycia. Kolejna drama wisi w powietrzu?

Fagata to jedna z topowych polskich youtuberek. Tak samo kontrowersyjna, jak i popularna.


Fagata miała i nadal ma wiele dziwnych akcji. Chociażby ostatnio odpisała pod komentarzem Xayoo coś na tyle dziwnego, że od razu ludzie to podłapali. Teraz youtuberka opowiedziała na nagraniach z ukrycia, jakie robili jej ludzie z bliskiego otoczenia.

Te nagrania nie wyszły, więc nie należy się tutaj spodziewać jakiejś dramy, choć kto wie – może jest powód, dla którego Fagata mówi o tym akurat teraz, kompletnie losowo i bez żadnego kontekstu. W komentarzach widzowie piszą, że wygląda to na robienie sobie gruntu pod ewentualną odpowiedź.

Nagrania z ukrycia Fagaty

Fagata na swoim TikToku opowiada o tym, że influencerzy nagrywają często siebie wzajemnie bez wiedzy drugiej osoby. Youtuberka rozwija się nieco w temacie, wskazując, że miała kiedyś koleżankę, która tak zrobiła.

Opowiem wam taki okropny fakt o influencerach, o którym nie słyszałam, żeby ktokolwiek inny mówił – zaczyna youtuberka.

Historia ta została dodana na TikToka kompletnie bez powodu. Wydało się to ludziom po prostu dziwne, że nagle znikąd pojawia się film o nagrywaniu z ukrycia. W każdym razie widzowie wytknęli Fagacie, że ta sama miała to robić w stosunku do Maszy.

Trzeba jednak pamiętać, że to nie youtuberka nagrywała w sytuacji, o której większość ludzi mówi. Jedni widzą tutaj możliwą dramę, inni jedynie dziwnego TikToka, który do niczego sensownego nie doprowadzi.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka