Fagata, polska youtuberka, nagrywana z ukrycia. Kolejna drama wisi w powietrzu?

Rozrywka

Reklama

Fagata to jedna z topowych polskich youtuberek. Tak samo kontrowersyjna, jak i popularna.

Reklama


Fagata miała i nadal ma wiele dziwnych akcji. Chociażby ostatnio odpisała pod komentarzem Xayoo coś na tyle dziwnego, że od razu ludzie to podłapali. Teraz youtuberka opowiedziała na nagraniach z ukrycia, jakie robili jej ludzie z bliskiego otoczenia.

Te nagrania nie wyszły, więc nie należy się tutaj spodziewać jakiejś dramy, choć kto wie – może jest powód, dla którego Fagata mówi o tym akurat teraz, kompletnie losowo i bez żadnego kontekstu. W komentarzach widzowie piszą, że wygląda to na robienie sobie gruntu pod ewentualną odpowiedź.

Nagrania z ukrycia Fagaty

Fagata na swoim TikToku opowiada o tym, że influencerzy nagrywają często siebie wzajemnie bez wiedzy drugiej osoby. Youtuberka rozwija się nieco w temacie, wskazując, że miała kiedyś koleżankę, która tak zrobiła.

Reklama

Opowiem wam taki okropny fakt o influencerach, o którym nie słyszałam, żeby ktokolwiek inny mówił – zaczyna youtuberka.

Video

Historia ta została dodana na TikToka kompletnie bez powodu. Wydało się to ludziom po prostu dziwne, że nagle znikąd pojawia się film o nagrywaniu z ukrycia. W każdym razie widzowie wytknęli Fagacie, że ta sama miała to robić w stosunku do Maszy.

Trzeba jednak pamiętać, że to nie youtuberka nagrywała w sytuacji, o której większość ludzi mówi. Jedni widzą tutaj możliwą dramę, inni jedynie dziwnego TikToka, który do niczego sensownego nie doprowadzi.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej