w

Fagata usunie swojego OF pod tym warunkiem. Jej chłopak, zawodnik Clout MMA odpowiada

Fagata bardzo dobrze sobie radzi, przynajmniej pod względem finansowym w kontekście jej niebieskiej platformy.


Jest wiele osób, które mają partnerki posiadające konta na niebieskiej platformie. To, jak się z tym czują to już ich prywatna sprawa. No chyba, że jest się osobą publiczną i porusza się te tematy podczas różnego rodzaju wywiadów, czy odcinków podcastowych.

Dokładnie tak jest w przypadku Lizaka. Ten sam u Szalonego Reportera w sumie przez kilkadziesiąt minut opowiadał o jego stosunku do OF, jakiego posiada Fagata. Wiadomo, że mu to wprost nie pasuje, ale jednocześnie nie jest osobą, która bardzo mocno wchodzi w czyjeś życie i ingeruje w nie.

„To jest też szantaż z drugiej strony”

Reklama

Fagata natomiast miała gdzieś wspomnieć, że usunie niebieską platformę, o ile Lizak jej się oświadczy. Sam zawodnik nie ma jednak zamiaru tego robić pod takimi warunkami.

Video

Film: https://youtu.be/_OABcA0cM68

Jakim cudem ta dwójka jest razem? Ludzie dalej nie kumają, że pewne osoby tworzą kreację w sieci, zmieniają się, ale znając ten rynek naciskają w odpowiednie tony. Fagata jest osobą, która wywołuje wiele negatywnych emocji, ale jednocześnie i wiele tych pozytywnych, co widać po jej relacjach chociażby z koncertów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka