w

Fagata wprost mówi, ile razy robiła to z Lizakiem, czy Malikiem Montaną

Reklama

Fagata nie ma tematów tabu, więc wprost odpowiada na postawione przez ludzi pytania odnośnie związków.


Fagata sprawia obecnie wrażenie kompletnie poza polskim Youtube czy internetem jako takim. Youtuberka sama mówi, że głównie ogląda rzeczy po angielsku i w zasadzie wygląda to tak, jakby żyła w nieco innym świecie, nie przejmując się kompletnie opinią o niej.

I wydaje się, że jest to dobre podejście przy jej działalności. Tzn. nadal zarabia masę kasy na niebieskiej platformie, gra koncerty, na które przychodzi ogrom ludzi i tylko kwestią czasu jest jej powrót do walk – o ile będzie chciała.

Ile razy robiła to z Lizakiem czy Malikiem?

Reklama

Na swoim Instagramie Fagata odpowiedziała, jak to wygląda w przypadku Lizaka i Malika. Wiele osób zadaje o nich pytania, więc pojawiła się odpowiedź. Ale chyba nie tego oczekiwali sami ludzie.

Wiele mówiło się, że ta dwójka może być w związku – Fagata sama wspominała, że gotuje Lizakowi, więc wydawało się to naturalne. Wygląda jednak na to (o ile Fagata mówi prawdę), że ich relacja ma inne podstawy.

Jest też inne pytanie, które znalazło się w odpowiedziach, a które z jakiegoś powodu ludzi interesowało:

Cóż. Jeżeli ktoś był tym zainteresowany, to teraz się dowiedział. Fagata nadal będzie dodawać swój content i wiele się tam zapewne nie zmieni.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka