w

Fagata wyjaśniła matkę dziewczynki

Reklama

Fagata w tej sytuacji akurat jest mocno chwalona. Trudno jej nie przyznać racji.


Przyjmijmy, że ta historia wydarzyła się naprawdę. Nie ma też powodu, dla którego ktoś miałby nie wierzyć Fagacie. Ta zazwyczaj mówi prawdę nawet, gdy ta ma dla niej jakieś negatywne skutki. Jasne, że Fagata dalej wywołuje skrajne emocje, jasne, że jej aktywność jest pod znakiem zapytania, szczególnie te nagrania z koncertów.

Tutaj jednak ludzie uznali, że Fagata ma rację. O co chodzi? O sytuację, w której Fagata odmówiła zdjęcia dziewczynce. Mama dziewczynki miała do Fagaty pretensje, na co dostała bardzo konkretną odpowiedź.

Fagata vs mama dziewczynki

Reklama

Fagata opowiada, że mama młodej dziewczynki po tym, jak youtuberka odmówiła zdjęcia jej córce, zachowała się w specyficzny sposób. Dostała więc odpowiedź. Fagata wprost powiedziała, czym się zajmuje.

Video

Mina kobiety, o ile istnieje – musiała być przepiękna. Łatwo sobie wyobrazić, jaki error 404 miała kobieta w momencie, gdy się dowiedziała o jakiej idolce mowa. Swoją drogą tu po raz kolejny Fagata mówi wprost, że nie kieruje swojego contentu do osób młodszych.

Naturalnie znowu można by było się tutaj doszukiwać tego, że Fagata sama to spowodowała zmieniając content, natomiast większość osób przyznaje rację, że to rodzice powinni kontrolować to, co ich dzieci oglądają i kogo śledzą.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka