w

Fame MMA potwierdza, że rozmawia z Wersow o walce, a youtuberka trenuje. Friz wyprzedzony?

Coś, co wydawało się niemożliwe, dzisiaj jest w zasięgu wzroku. Wersow trenuje MMA, a Boxdel potwierdza, że Fame rozmawiało z youtuberką.


Wydawało się, że mimo wszystko z pary Friz & Wersow to Karol zawalczy jako pierwszy, jeżeli w ogóle do czegoś takiego dojdzie. Przypomnijmy, że Friz rzucił jakiś czas temu kwotę, za którą wyszedłby do oktagonu. Youtuber stwierdził, że byłoby to 8-10 milionów złotych.

Co jednak ciekawe, ktoś inny trenuje i to z kimś innym Boxdel rozmawiał o ewentualnej walce na Fame MMA. Wszystko zaczęło się od tego Story na Instagramie:

(…) Ja zbieram się właśnie na trening, ponieważ poniedziałki są zarezerwowane na treningi MMA z Paulinką(…).

Boxdel potwierdza, że były rozmowy

Boxdel podczas Aferek potwierdził, że youtuberka trenuje od jakiegoś czasu. I choć nie jest to stricte przygotowywanie się do walki, to były rozmowy o tym, by Weronika zawalczyła w Fame.

(…) Rozmawiałem z Wersow na gali Fame o potencjalnej walce. Niewykluczone, że walka będzie(…).

Szczegóły rozmowy Boxdela i Wersow pozostają tajemnicą. Nie wiadomo, czy jest plan na przyszłe miesiące, czy może na lata. Na pewno jednak Weronika byłaby jedną z najgłośniejszych osób, jeżeli chodzi o Fame MMA – w końcu na konferencjach miałaby mnóstwo pytań i to przeróżnych, mogłaby porozmawiać z Wardęgą etc.