w

Friz będzie tworzył kolejną Ekipę: “Budować armie influencerów trzeba, bo ja się kiedyś skończę”

Wygląda na to, że Friz nie chce poprzestać na Genzie i ma w planach kolejną Ekipę.


Ekipa Friza za chwilę wyprowadzi się z głównego domu. Youtuberzy zaczną mieszkać osobno i zapewne kontaktować się ze sobą nieco rzadziej, niż do tej pory. Friz ma na głowie jeszcze Genzie – projekt młodszej Ekipy, który nadal dobrze sobie radzi.

Ale youtuberowi to nie wystarczy. Już myśli o tym, by stworzyć kolejny projekt z kolejną Ekipą. Nie jest to jakimś wielkim zaskoczeniem, bo przecież przed chwilą ruszyło Natsu World, na polskim YT dalej jest Team X 3, także Ekipy mimo wszystko dalej są w modzie.

Drugi sezon T5M?

Friz na Twitterze zapytał swoich odbiorców o to, co myślą o drugim sezonie programu Twoje5Minut, który wybrałby nową Ekipę. Youtuber dostał pytanie o to, po co tworzyć kolejny projekt, skoro równolegle działa Genzie.

Karol odpowiedział, że musi myśleć o przyszłości i budować armię influencerów, bo jedną nogą jest już po stronie dinozaurów.

Raczej nie należy tego rozumieć jako potencjalnego odejścia Friza, choć zapewne niektórzy tak to zinterpretują. Friz po prostu rozumie, że jego czas również przeminie i ludzie w pewnym momencie się znudzą. Youtuber musi myśleć o przyszłości.

Przykład Stuu pokazuje, że da się stworzyć zarabiający projekt i sterować nim zza kulis. Z resztą, Friz robi podobnie z Ekipą i działami odpowiedzialnymi za film, gry, czy właśnie Genzie. Póki co nie wiadomo, kiedy Karol ruszy z drugim sezonem T5M, ale nie ma raczej wątpliwości, że decyzja została już podjęta.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka