w

Friz, najpopularniejszy polski youtuber kupił nowy samochód. W końcu zamieni swojego Mercedesa?

Friz poinformował swoich widzów o tym, że kupił nowy samochód. Jest to o tyle ciekawe, że Friz kojarzony jest przede wszystkim ze swoim Mercedesem.


Każdy, kto choć trochę kojarzy Friza doskonale zna jego samochód. Youtuber jakiś czas temu opowiadał, że chciał go sprzedać, ale w związku ze swoimi niezbyt przemyślanymi ruchami, będzie musiał go mieć jeszcze 3 lata.

Nie przeszkadza mu to jednak w tym, by kupić nowy samochód. Zabawne, że zamówił go już dobre 2 lata temu. Plotki o kupieniu przez Friza samochodu były więc prawdziwe, ale nikt nie trafił z marką. Wszyscy spekulowali o Lambo, a okazuje się, że youtuber postawił na coś innego.

Jaki samochód kupił Friz?

Friz 2 lata temu zamówił Teslę. Ta po tym czasie nadal do niego nie dotarła. Początkowo nie chciał jej odbierać, ale obecnie jest na to bardziej przekonany – tylko po to, by potem ją sprzedać.

Świecący się Mercedes zostanie więc u youtubera i tutaj nic się nie zmienia. Możliwe jednak, że zanim Karol sprzeda Teslę, to choć trochę nią pojeździ i porobi jakiś content.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka