w

Friz i Ekipa będą odpowiadać na wszystkie zarzuty “Zdecydowaliśmy, że chcemy się do tego wszystkiego odnieść”

Oficjalnie potwierdzono, że Ekipa odpowie na ostatnie zarzuty.


Ekipa i sam Friz mają ostatnio wiele do przemyślenia. Od czasu wypuszczenia lodów Ekipy wszystkie media zaczęły bardzo dokładnie przyglądać się ruchom youtuberów. Nagle jakby wszyscy zorientowali się, jak bardzo popularna jest Ekipa.

Do tego doszła także cała akcja z wejściem na giełdę i się zaczęło – każdy ruch Ekipy był szeroko komentowany. Niektóre decyzje Ekipy były mocno wyolbrzymiane, inne wytykano jak najbardziej słusznie. Na Youtube powstawały kolejne filmy mówiące o Ekipie, o ich niezrozumiałych decyzjach i braku odpowiedzi. Dzisiaj wiemy, że odpowiedź będzie.

Ekipa odpowie na zarzuty

Jeden z popularnych youtuberów, konkretnie “HOP” napisał do Friza po tym, jak Sylwester Wardęga opublikował swój film. Z rozmowy dowiadujemy się, że Ekipa zdecydowała się odpowiedzieć (pisownia oryginalna):

“Zdecydowaliśmy, ze chcemy sie do tego wszystkiego odnieść”

“Jesli chcesz mozesz wrzucic to info do siebie”

Karol pisze, że nie chce podawać żadnego konkretnego terminu, gdyż Ekipa nie chce nakładać na siebie presji czasu. Nie wiadomo więc, kiedy ani do czego konkretnie ustosunkuje się Ekipa. Do tej pory youtuberzy raczej nie odpowiadali, przynajmniej nie bezpośrednio na zarzuty pod swoim adresem. Zazwyczaj były to zdawkowe odpowiedzi na podcastach czy podczas filmów z innymi youtuberami.

Dlatego nie wiadomo, czy bardziej będzie to krótkie wytłumaczenie sytuacji i perspektywy Ekipy, czy może odniesienie się do wszystkiego, co ostatnio działo się wokół youtuberów.