w

Friz i Ekipa niesamowicie skrytykowani za te zachowania. Będą musieli odpowiedzieć?

Reklama

Friz ponownie musi wziąć na klatę sporą krytykę, jaka pojawiła się po T5M2.

Reklama


Wiadomo, że wiele rzeczy na Youtube funkcjonuje w otoczce większych i mniejszych kontrowersji. Ekipa do pewnego momentu praktycznie w ogóle nie robiła niczego, co budziło jakiekolwiek większe czy mniejsze wątpliwości.

Aż przyszła sprawa z logo, potem kilka mniejszych i większych dram, rozpad Ekipy etc. To wszystko pokazało ludziom, że czasem nawet w tak dobrze funkcjonującej maszynie dzieje się coś niedobrego.

Co tym razem?

Tym razem do postępowań Ekipy wątpliwości ma Maja Staśko. Wskazuje na (jej zdaniem) bardzo szkodliwe zachowania, które już wcześniej krytykowano. Chodzi tutaj chociażby o podejście do kwestii jedzenia w trakcie nagrywania programu T5M2.

Na Instagramie pojawiły się wycinki z całego tekstu, jaki opublikowała Maja Staśko. Są tam w sumie najważniejsze punkty, drugi dotyczy podejścia do bezpieczeństwa.

Trzeci punkt to podejście do samych uczestników. Potem mowa jest jeszcze o produkcie, wykorzystywaniu etc.

Wiadomo, że Maja Staśko ma bardzo różną opinię. Jej tekst na pewno jednak wywołał sporą dyskusję w branży na temat podejścia do uczestników i tego, jak wygląda Youtube. Czy coś to zmieni? Raczej nie, ale może youtuberzy w jakiś sposób odpowiedzą.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka