w

Friz i Wersow podjęli ważną decyzję o ich dziecku. Widzowie się tutaj podzielili

Reklama

Friz i Wersow odpowiedzieli na kilka najczęściej zadawanych pytań. Ludzie dowiedzieli się, co przyszli rodzicie zamierzają, jak będą podchodzić do niektórych rzeczy.


Youtuberzy, którzy będą przyszłymi rodzicami, często dostają te same pytania. Nie ominęło to także Friza i Wersow. Ludzie bardzo mocno zastanawiali się, czy influencerzy planują między innymi pokazywać swoje dziecko w Internecie.

Okazuje się, że odpowiedź jest bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać. Na pewno na początkowym etapie życia widzowie będą mogli oglądać córkę youtuberów. Jak bowiem mówi Wersow, potem mały człowiek zmienia się tak bardzo, że trudno go nawet poznać.

Friz i Wersow będą pokazywać dziecko w Internecie

Reklama

Pokazywanie dziecka w Internecie zawsze budzi wiele emocji. Niektórzy uważają, że jest to w pewnym sensie burzenie prywatności dziecka, natomiast wiadomo, że Friz i Wersow wyślą swoją pociechę do prywatnej szkoły, chcąc nieco przeciwdziałać codziennemu zmaganiu się ich dziecka z kwestią rozpoznawalności.

Możliwe też, że w pewnym wieku ich dziecko zniknie z Internetu. Friz chce cały czas to kwestionować, by ewentualnie zapobiec negatywnemu wpływu pokazywania ich córki w sieci. Wydaje się to logiczne.

Video

Wiadomo, że jest to bardzo indywidualna kwestia, która zawsze będzie budzić ogromne emocje. Ważne, by zachować w tym wszystkim umiar i może niekoniecznie budować cały kanał w oparciu o dziecko. Choć na pewno na początku właśnie tak to będzie wyglądało.

Wydaje się, że szczególnie osoby młodsze nie widzą w tym wszystkim nic złego, natomiast starsi już tak. Natomiast Friz i Wersow mówią, że nie będą nakierowywać ich pociechy na kierunek rozwoju, dadzą jej wybrać swoją własną ścieżkę, niekoniecznie związaną z Youtube.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka