w

Friz odpowie szybciej, niż się wydaje? Ekipa wyjaśni, przeprosi? Czego obawia się Wardęga?

Wokół Friza i całej Ekipy nadal po tych kilku dniach jest gorąco, ale możliwe, że wkrótce zostanie to wszystko wyjaśnione.


Friz poinformował w prywatnej wiadomości do HOP’a, że Ekipa chce odpowiedzieć i ustosunkować się do całego zamieszania, jakie pojawiło się wokół youtuberów. Po różnych grupach widać, że ludzie oczekują najmocniej:

  • Wyjaśnienia ze strony Friza i innych osób, których zachowanie budziło wątpliwości.
  • Przeprosin od chociażby Wersow za akcje z logiem.

Czasem pojawiają się też wiadomości o przeprosinach od Friza, natomiast według “tłumu”, youtuber nie ponosi odpowiedzialności za montażystów czy w ostateczności za zachowanie i decyzje innych członków Ekipy.

Szybciej, niż się wydaje?

Wczoraj Friz na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z procesu montowania filmu. Widać na nim bardzo małą ilość efektów:

W sieci panuje więc przekonanie, że film ze stanowiskiem Ekipy jest już nagrany, teraz trwa montaż i niedługo można się spodziewać jego publikacji. Oczywiście nie zostało to w żaden sposób potwierdzone. Sam Friz nagrywał w przeszłości materiały wyjaśniające i wychodził na tym bardzo dobrze.

Czy będzie to więc taki film, na którym youtuber ponownie siądzie na łóżku i wytłumaczy sytuacje? Trudno powiedzieć, choć oczywiście jest taka szansa.

Sylwester Wardęga podczas swojego streama powiedział, czego się najbardziej obawia w kwestii loga.

Klip: Łukasz Ligęza na Youtube

Jak to finalnie wszystko wyjdzie? Tego dowiemy się prawdopodobnie już bardzo niedługo.