w

Friz pocisnął Nieuczesaną, streamerkę Twitch za te słowa. Kto tu miał rację?

Nieuczesana to polska streamerka Twitch, która niekiedy robi, albo mówi dość kontrowersyjne rzeczy. Tym razem miała małą potyczkę z Frizem.


Nieuczesana to bardzo specyficzna streamerka, która czasem pisze na Twitterze rzeczy wywołujące spore dyskusje. Nie jest w tym jakaś wyjątkowa, bo wielu influ robi to samo, by tylko poddymić. Tak, czy inaczej ostatnio o Nieuczesanej zrobiło się na Twitchu głośniej przez jedną z jej transmisji.

Sama streamerka poprosiła, by do tego nie reagować, więc nie będziemy szczególnie tego opisywać. Wystarczy wspomnieć, że miała gorszy moment. Zapis jest na TTV, więc każdy może zobaczyć, o co chodziło.

Friz vs Nieuczesana

Co ciekawe, Nieuczesana miała spinę z Frizem. Wydawałoby się, że to kompletnie inne światy, ale tym razem Nieuczesana miała według wielu osób rację, co do T5M. Było to tuż po ogłoszeniu, że Oliwier odpada z T5M. Dzisiaj wiadomo, że było to w pewnym sensie zaplanowane, by wywołać więcej kontrowersji i emocji.

Dość niespodziewanie Friz wczoraj na to odpisał:

Takie słowa od Friza to pewna nowość, nawet jak na niego. Potem youtuber naturalnie dodał, że to tylko żarty, ale raczej mało kto uwierzył, że faktycznie od początku o to chodziło. Nieuczesana w pewnym sensie na tym skorzystała, bo swój wczorajszy stream zatytułowała “ale się zesr**m”.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka