w

To one dołączą do ekipy Sylwestra Wardęgi? Youtuber już podjął pewne kroki

Wiadomo, że Sylwester Wardęga od dłuższego czasu myśli o założeniu swojej własnej ekipy, która miałaby się składać z kontrowersyjnych, bardzo wyrazistych osób.


O planach Wardęgi słyszał już chyba każdy, kto choć trochę interesuje się Internetem. Teraz pojawiły się pierwsze informacje o możliwych członkach. Chodzi tutaj konkretnie o siostry Buczek, znane z programów Friza.

Według domysłów widzów, Sylwester napisał do influencerek właśnie z propozycją współpracy, choć na ten moment jest to bardziej plotka, niżeli coś faktycznie potwierdzonego.

To one dołączą do ekipy Wardęgi?

Sylwester na pewno szuka osób, które budzą emocje i są w stanie zainteresować widzów. Z tego, co mówił w przeszłości, nie chce kogoś, kto nie wywołuje w widzach kompletnie niczego. Dlatego siostry Buczek wydają się dobrymi kandydatkami.

Video

TikTok: Loterki & https://www.tiktok.com/@loterki/video/7214162333851979013

Jeżeli nawet Wardęga kompletuje ekipę, to i tak zajmie mu sporo czasu, zanim wszystko dopnie do końca. Youtuber wielokrotnie powtarzał, że według niego content commentary się już przejadł i rozważał typowo newsowe podejście do swojego kanału. Istnieją więc dwie drogi, albo zajmie się newsami, albo właśnie ekipą.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka