w

Friz przegrał 150 tysięcy złotych, ale przynajmniej pojawił się na streamie Logana Paula

https://www.instagram.com/frizoluszek/

Friz wielokrotnie wspominał, że Logan Paul był dla niego inspiracją, jeżeli chodzi o stworzenie Ekipy. Teraz w pewien sposób pojawił się u niego na kanale.


Friz niejednokrotnie przyznawał, że swoją inspirację na stworzenie Ekipy brał właśnie od Logana Paula. Ten ostatnio wydał 2 miliony dolarów na niezwykle rzadkie paczki Pokemon, które kosztują fortunę.

Za jedną taką paczkę “Pokemon Base Set Booster Box” można liczyć sobie kilkaset tysięcy dolarów. Nawet teraz na eBay są oferty po 100-300 tysięcy dolarów. Dlaczego to takie dochodowe? W środku mogą znajdować się karty warte powyżej 500 tysięcy dolarów.

Friz kupuje jedną saszetkę

Logan kupił w sumie 6 paczek, co kosztowało go około 2 milionów dolarów. W paczkach znajdują się saszetki z kartami, które można było licytować. To właśnie jedną z nich wylicytował Friz. Średnia cena saszetki na aukcji wynosiła 39,206 dolarów, czyli w przeliczeniu na złotówki to 147 tysięcy. Logan zorganizował wielki stream z otwierania, na którym pojawia się imię i nazwisko Friza.

Co zabawne, youtuberzy trochę się śmiali z “Karola Wiśniewskiego” komentując, że brzmi to jak klasyczny Polak. Potem jeden z twórców dodał, że równie dobrze może to być jakiś dyktator, a oni go w tym momencie promują.

Video

Klip: PLKD SHOTY

Friz nie trafił nic sensownego poza kilkoma kartami, których wartość nie przekraczała tysiąca dolarów. W efekcie można oszacować, że stracił te 140-150 tysięcy złotych. Co zabawne, dosłownie kilka minut później ktoś trafił złotego Charizarda wartego już powyżej 500 tysięcy dolarów.

Video

Klip: PLKD SHOTY

Można się spodziewać, że na odcinku Friza wkrótce pojawi się jego perspektywa i ujęcia, jak to wyglądało, gdy Ekipa, a konkretnie Friz, kupował saszetki. Z pewnością warto czekać na relację z jego strony.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka