w

Friz wbija szpileczkę w Fagatę i jej plany życiowe. Youtuber śmieje się z “planu B”

Fot. https://youtu.be/OQl4gMLnTms

Ekipa i Team X od zawsze byli swoją konkurencją, choć między youtuberami nigdy nie było żadnych sprzeczek.


Friz raczej rzadko komentuje ruchy innych youtuberów. Karol przyzwyczaił swoją widownię, że zazwyczaj stoi z boku i nie za bardzo się udziela. Było tak w przypadku dram innych influencerów czy nawet przy okazji gorętszego okresu samej Ekipy.

Tym razem Friz zabrał głos, choć zrobił to w bardzo swoim stylu – ani nie potępił, ani nie pochwalił Fagaty. Odniósł się jedynie do jej planów życiowych. Przypomnijmy, że wczoraj pojawił się bardzo mocny materiał odnośnie Fagaty i tego, co przekazywała swojej przyjaciółce.

Friz o Fagacie

Friz na swoim Twitterze dodał krótki wpis:

Dał tym samym do zrozumienia, że głosówka Fagaty wysłana do Maszy dotarła również do niego. Chodziło tutaj o prywatną wymianę wiadomości głosowych pomiędzy Fagatą a Maszą. Fagata żaliła się, że dobrze zarabiać będzie dopiero za kilka lat. Wymyśliła więc, że zwiąże się początkowo z piłkarzem, a potem Stuu – popularnym youtuberem.

Agata tłumaczyła u Sylwestra Wardęgi, że to były tylko żarty, ale mało kto dał temu wiarę. Głosówkę można odsłuchać tutaj:

Sprawa ta zatacza coraz szersze kręgi. Bardzo możliwe, że po południu będzie o niej już naprawdę bardzo głośno. Jak dotąd wiedzą o niej głównie youtuberzy i ludzie, którzy bardzo dokładnie śledzą polską scenę Youtube.