w

Friz zaliczył ogromną wpadkę na nowym filmie? To dlatego film może zostać usunięty

Wygląda na to, że Friz zaliczył niemałą wpadkę przy okazji ostatniego filmu.


Materiały tworzone przez Ekipę Friza zawsze są naprawdę wysokiej jakości. Widać, że pracuje nad tym kilka osób, a klipy wybierane są z naprawdę dużą należytością. Warto wspomnieć, że Ekipa zatrudnia kilku montażystów, którzy dbają o jakość.

Z tego powodu też wiele osób nieźle się zdziwiło, widząc, że cenzura na ostatnim filmie została dodana niezbyt poprawnie. W efekcie na nowym filmie widać numer telefonu.

Wpadka na ostatnim filmie Friza?

W scenie, w której Friz przesyła pieniądze Trombie widać konkretny numer telefonu. Bardzo możliwe, że należy on do Tromby – ewentualnie został podłożony na potrzeby materiału. Na Youtube pojawiają się już pierwsze filmy z udokumentowanej wpadki, które sugerują, że jest to faktycznie numer youtubera. Jak to konkretnie wyglądało?

Po prawej stronie nie było drugiej cenzury, w efekcie czego na filmie widać numer. W powyższym klipie numer został już przez nas zasłonięty. Pomyłka bardzo dotkliwa, bowiem wyciek numeru może mieć ogromne konsekwencje w postaci ogromnego spamu wiadomości i telefonów.

Istnieje duża szansa na to, że film zostanie w jakiś sposób edytowany już bezpośrednio na Youtube, ewentualnie usunięty i opublikowany drugi raz. Póki co jednak nie ma na ten temat większych informacji. Jest też opcja, że numer nie jest prawdziwy i zwyczajnie został podłożony tylko na potrzeby filmu.

Patrząc na puste pole, faktycznie w tym miejscu powinien być numer.