w

Friz zleakowany przez Boxdela. Widzowie będą mogli zadać pytanie Frizowi podczas programu

Fot. https://youtu.be/PNhH7t2KnRM

Wszystko wskazuje na to, że Friz pojawi się w popularnym programie na Youtube – Aferki.


Aferki to popularny na Youtube program, który porusza różnego rodzaju sprawy ze świata Internetu. Prowadzącym jest między innymi Boxdel, który czasami zaprasza do programu gości. Co ciekawe, tym razem ma to być Friz.

Wiadomo, że Friz ma ogromną wiedzę odnośnie całego Youtube’a i wszystkich rzeczy z nim związanych. Na pewno będzie więc ciekawym gościem, który może trochę rzucić nowego światła na YT, o ile oczywiście Boxdel dotrzyma słowa.

Friz w Aferkach

Według tego, co mówi Boxdel, Friz miałby pojawić się w środę o godzinie 20:00:

Zapowiedź. W środę o 20:00 Aferki z Frizem. Friz przyjeżdża do Aferek. Miałem to leaknąć na początku, ale leakuję to dzisiaj. Tą oto informacją Was zostawiam i tyle. Będą mocne Aferki, będą telefony, będziecie mogli zadać też Frizowi pytanka.

Fot. https://youtu.be/MpAzrkRdFsw

To na pewno może być bardzo ciekawy odcinek, choć trudno powiedzieć, jak to wyjdzie. Ostatnio w sieci dzieje się naprawdę dużo, w szczególności wokół wszelkiego rodzaju gal. Wydaje się, że to one przejęły świat newsów, przynajmniej na Youtube.

Twitch nadal ma swój świat, który jednak ostatnio nieco przycichł. Ludzie boją się regulaminu i starają się kompletnie nie podpadać platformie. Nie pomaga też fakt, że mimo wszystko jest lato i ludzie zaczęli wychodzić z domów.