w

Gimper naśmiewa się ze znanego rapera. Bedoes odpowiada Youtuberowi na Instagramie

Gimper podczas jednego ze swoich odcinków “Overwatcha” natrafił na zdjęcie Bedoesa.


Gimper jest jednym z najpopularniejszych Youtuberów w Polsce. I choć ma ogromne doświadczenie zarówno w głupawych filmach, jak i naprawdę ciekawych projektach, to nadal czasem przypomina o sobie czymś kontrowersyjnym.

Tym razem chodzi o jeden z odcinków, na którym Gimper standardowo przegląda swoją grupę na Facebooku. Trafia tam na Bedoesa i “mema” naśmiewającego się z wagi rapera. Youtuber postanawia to wykorzystać i stworzyć swój odcinek właśnie pod to.

Gimper naśmiewa się z Bedoesa

Jeden z członków grupy Gimpera opublikował mema z Bedoesem w roli głównej. Gimper nie tylko go nie ominął, ale skomentował słowami:

“O nie, chłop jak się roztył. Ale źle Bedi wygląda, no nie. A taki chudy był był (…) Bedi schudł, bo zacząć ćpać, wiesz”

Film został nazwany “GRUBO”, a na miniaturze jest przerobiony Bedoes. (Od 0:40)

Raper postanowił odpowiedzieć Gimperowi na Instagramie stwierdzając, że wziął się za siebie i nie uważa śmiania się z “ćpania” za zabawne. Sama odpowiedź jest naprawdę sensowna, spokojna i bardziej zwraca uwagę na sam problem, a nie w jakiś sposób broni Bedoesa.

Trudno powiedzieć, jakie zamiary miał Gimper tworząc ten fragment i publikując go na Youtube. Wiedział, że to na pewno się rozejdzie i raczej miał świadomość, że jest osobą niesamowicie opiniotwórczą. Jak wskazują komentujący, wyszło naprawdę słabo i bez sensu. Część nawet pisze, że film zapewne zostanie usunięty.

Póki co Gimper raczej nie ma zamiaru niczego usuwać, na co wskazuje z kolei jego odpowiedź do całej sprawy, którą można zobaczyć w najnowszym filmie. Jak wspomina twórca, sądził, że Bedoes ma ogromny dystans do siebie i stąd wynikała jego pewność siebie i dlatego pozwolił sobie na uszczypliwości.