w

Gimper po utracie subskrypcji w związku z dramą z Xayoo: “Śmieci same się wyniosły”

Fot. https://youtu.be/IdTu0Gn4Sek | https://www.twitch.tv/xayoo_

Można się było spodziewać, że Gimper odpowie Xayoo i dokładnie tak się stało.


Przypomnijmy, że Gimper jakiś czas temu nagrał film traktujący o Xayoo Industries. Xayoo na niego odpowiedział ponad 2-godzinną transmisją na Twitchu, której streszczenie znajdziecie tutaj – KLIK. Tomasz Działowy nagrał więc drugi film, będący odpowiedzią na streama.

Gimper nie poświęcił XI całego odcinka, a kilkanaście minut. Odniósł się do kilku zarzutów, wyjaśniając ostatecznie swój punkt widzenia. Czy będzie jakiś ciąg dalszy? Tego nie wiadomo, Xayoo raczej nie ma zamiaru jakoś szerzej to tłumaczyć, ale w temacie AGO i beLoud coś jeszcze może się pojawić.

Fot. https://youtu.be/IdTu0Gn4Sek

Gimper odpowiada na stream Xayoo

Jeżeli chodzi o film Gimpera, to streszczając go youtuber:

Podpunkty prezentują perspektywę Gimpera, niekoniecznie są faktami.

  • Umieszcza Xayoo na miniaturach, gdy porusza jego temat
  • Nie uważa i nie uważał, że Xayoo to jego przyjaciel. Dalej wydaje mu się dziwne, że ktoś z kimś nagrywa odcinki, a potem go “jedzie”
  • Przyznaje się do ustawiania mocniejszych wymian zdań, na co Xayoo miał się zgodzić. Dopiero potem miało się to przerodzić w prawdziwą niechęć
  • Gimper miał prosić o wyjaśnienia w podcastach, na innych kanałach, czy u siebie w odcinkach i nie otrzymał odpowiedzi, dlatego nie napisał prywatnie
  • Youtuber nadal chciałby zobaczyć walkę Disa i Gimpera
  • Gimper zakładał, że Xayoo nie dogadał się z AGO na podstawie jednego shota, youtuber mówi, że najlepiej, gdyby AGO, lub prezes organizacji zabrałby głos
  • Twitch ma być “ułamkiem” zasięgu beLoud, a promocje na stronie głównej “niewiele zmieniają”

Odpowiedź ma dosłownie kilkanaście minut, jeżeli chcecie dokładniej wiedzieć, co Gimper mówił, to można to obejrzeć. Co jednak ciekawe, youtuber według Socialblade stracił powyżej 10 tysięcy subskrypcji. I w momencie, gdy na Youtube jego wypowiedź była stonowana, to na Twitterze już trochę agresywniej napisał:

“Śmieci same się wyniosły”

Ta sprawa najprawdopodobniej w tym miejscu się kończy. Zapewne będą się pojawiać jeszcze jakieś uszczypliwe uwagi, czy to z jednej, czy drugiej strony. Ciekawie może być natomiast w temacie beLoud.

Odpowiedź Gimpera oglądało wiele osób, w jednych kwestiach przyznawano mu rację, w innych zdecydowanie się nie zgadzano. Wśród osób, które oglądały odpowiedź był również Japczan. Ten zaznacza, że nie jest to jego sprawa, prosi, by go w to nie mieszać, jednocześnie wspomina o beLoud:

“Ja ogólnie coś wiem o tym beLoudzie całym i o tym AGO i o tym wszystkim, ale jakby ja się tym nie zajmuje, więc może coś pier***nąć, obserwujcie Internet. Nie mogę, bo to nie moja jakby, wiecie… Ale coś pier***nie.”

Istnieje więc szansa, że o AGO i beLoud jeszcze coś się pojawi. Nie wiadomo jednak co, kiedy i od kogo.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka