w

Gość ukradł Disowi tablice rejestracyjne? Youtuber odpowiada na viralowy film z TikToka

Na TikToku pojawił się film, na którym chłopak mówi, że ukradł Disowi tablice rejestracyjne.


Filmy na TikToku mają to do siebie, że niekiedy bardzo szybko rozprzestrzeniają się po sieci. Dokładnie tak było i tym razem. Można było to przewidzieć, skoro sprawa dotyczy Disa, popularnego youtubera i jego bardzo dobrze wszystkim znanej tablicy rejestracyjnej.

Chłopak wrzucił na TikToka film, na którym wprost mówi, że spotkał Disa, ten miał się słabo zachować, więc gość zabrał youtuberowi tablice rejestracyjne. Oczywiście dotarło to do społeczności LoLa.

“To sobie chłop teraz tablicy rejestracyjnej poszuka”

Coś takiego nawet nie byłoby jakimś wielkim zaskoczeniem. Oryginalny film:

Ej wariaty, byłem właśnie w Lidlu i spotkałem Disa. Podbijam do niego i pytam, czy nie mógłbym sobie z nim foty zrobić, a on na to, czy nie chcę szukać zębów na podłodze. No to sobie chłop teraz tablicy rejestracyjnej poszuka (…).

Cała sprawa zrobiła się naprawdę głośna, finalnie dotarła nawet do samego Disa. Youtuber na swoim Instagramie potwierdził, że to zwyczajnie fake, a tablica jest duplikatem.

Akcja z ukradzioną blachą to fake jbc, koleś sobie gdzieś kupił duplikat. Dzięki za info na DMach, wszystko jest git. – pisze Dis.

Dis miał kilka dziwnych spotkań z ludźmi, to mogło być jednym z nich. Trzeba przyznać, że pomysł na fake akcję całkiem ciekawy.