w

Gwiazda filmów dla dorosłych pojawiła się na Twitchu, zapominając o swojej specyficznej lampie

Jedna z aktorek filmów dla dorosłych udzielała wywiadu, podczas którego padały naprawdę dziwne informacje.


To, że aktorki filmów dla dorosłych czy też dziewczyny z OF występują na Twitchu, nie powinno nikogo dziwić. Od lat jedną ze streamerek jest chociażby Sasha Grey, która gra sobie w gry i praktycznie w ogóle nie nawiązuje do tematów 18+.

Tymczasem Adin Ross, jeden ze streamerów, postanowił porozmawiać na Twitchu z aktorką znaną jako „Kazumi”. Znajdziecie ją pod nickiem „Kazumisworld” – to tak gdyby kolega pytał. Oczywiście Twitch rządzi się swoimi prawami, więc pojawiło się tam kilka wpadek.

Bardzo specyficzna lampa

W ostatnich godzinach coraz popularniejszy robi się klip z „wpadki” z lampą, choć nie tylko to jest tam dość zaskakujące. Aktorka mówi, że rekordowo uprawiała „miłość” z 50 mężczyznami „jednocześnie”.

W każdym razie główną rolę na tym klipie odgrywa specyficzna lampa, która oczywiście mogłaby być powodem bana. Dlatego klip został już usunięty. Jeżeli nie dostrzegacie tam niczego dziwnego, to zwróćcie uwagę na prawą stronę pokoju:

Video

Regulamin Twitcha wprost zakazuje tego typu rzeczy, więc można by było podejrzewać, że streamer mógłby być zbanowany. Z drugiej strony szanse na to są dość małe, bo w miarę szybko na to zareagował.

Czy w ogóle na takie tematy można rozmawiać na Twitchu? Tak, o ile transmisja jest oznaczona w konkretny sposób (18+), a streamerzy nie poruszają tematów, które mogą kogoś urazić, obrazić etc.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka