w

H2P_Gucio potwierdza, że zostanie dzisiaj zbanowany na Twitchu. Jaki będzie tego powód?

Gucio potwierdził podczas streama, że czeka go dzisiaj ban.


Kilka dni temu dostaliśmy informację o tym, że Gucio prawdopodobnie zostanie zbanowany. Dzisiaj potwierdził to sam streamer. To o tyle ciekawa sytuacja, że Witek został poinformowany o zawieszeniu wcześniej, dzięki czemu mógł się do tego przygotować.

Sam ban zostanie nałożony za zaproszenie do znajomych, jakie Gucio otrzymał podczas gry w szachy. Ktoś zrobił to specjalnie, ustawiając sobie na awatarze kobiece piersi.

Dokładny moment zbanowania

Ban ma się rozpocząć dzisiaj wieczorem i trwać 24 godziny. Dokładny moment, za który Gucio zostanie zbanowany, można obejrzeć poniżej:

Warto również dodać, że obecnie zbanowane kanały są w pewien sposób dostępne. Twitch nie pokazuje odpowiedniego komunikatu w przypadku osób zbanowanych permanentnie. Ich kanały wyglądają następująco:

Będzie to jednocześnie drugi ban w historii kanału. Pierwszy trwał dwa dni i pochodzi jeszcze z 2019 roku. Tym razem, jak wspomina Gucio, ktoś go zgłosił.

Wszyscy widzowie nie mają się więc o co martwić. Witek ma wszystko jasno i klarownie napisane i wyjaśnione. Ban nie będzie więc zaskoczeniem.