w

Ile Natsu zarobiła na walkach w ramach High League? Ta kwota przekroczona

Youtuberka odpowiedziała na swoim odcinku, czy przekroczyła okrągłą kwotę za swoje trzy walki w High League.


Natsu póki co dała sobie spokój z walkami, natomiast nie jest powiedziane, że nigdy do nich nie wróci. Obecnie jednak nie ma takich planów. Przypomnijmy, że Natalia stoczyła w sumie 3 pojedynki w ramach High League.

Podczas jej odcinka padło pytanie o zarobki. Jak można się było domyślać, kwoty, jakimi operowała youtuberka były bardzo duże, ale co ciekawe, wszystko zostało już wydane i “nie wróci”. Pojawiły się więc spekulacje, że wszystko to poszło na Natsu World.

Ile Natsu zarobiła za walki?

W skrócie, za trzy walki łącznie Natalia zarobiła więcej, niż milion złotych. Nie jest to żadną niespodzianką, ale w końcu ludzie dostali oficjalne potwierdzenie. Można się domyślać, że ogólne zarobki youtuberki z walk to od miliona do dwóch milionów.

Video

Natsu była mocniej związana z High League i wygląda na to, że w dobrym momencie się wycofała. Federacja bowiem zawiesiła swoją działalność. Choć pojawił się od razu nowy twór w postaci Clout MMA – kto wie, może kiedyś Natalia jeszcze wróci i zostanie zaangażowana w nowy projekt. Póki co nie ma jednak żadnych informacji na ten temat.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka