w

Nagranie pokazuje, jak naprawdę wygląda figura Fagaty, polskiej youtuberki, bez filtrów

Wiele youtuberek w ramach swoich zdjęć mocno podkręca wygląd. U Fagaty nie jest inaczej, czasem zaginają się płytki, czasem futryny.


Youtuberka opublikowała na swoim Story filmik, który pokazuje dokładnie jej obecną figurę – temat rozmów, które przykładowo na wykopie nadal nie cichną. Warto jednak pamiętać, że youtuberka wie, co robi i buduje swój wizerunek właśnie w oparciu o wywoływanie emocji.

Jej figura w tym momencie odpowiada influencerce i wydaje się, że to jest najważniejsze. Faktycznie jednak bez żadnych filtrów może to wyglądać dość dziwnie, natomiast trzeba brać pod uwagę chociażby światło i kwestie z nim związane.

Fagata bez filtrów

Fagata bez żadnych filtrów ma szerokie biodra i wąską talię. Po jej zdjęciach nie widać tego aż tak bardzo.

Video

Youtuberka świetnie sobie radzi, jeżeli chodzi o budowanie zasięgów i popularności. Ostatnio było wokół niej głośno za sprawą Amadeusza, natomiast po czasie wyszło, że Ferrari oryginalnie wymyślił to jako żart. Dopiero później poszedł dalej i głupio mu było się wycofać. Pisaliśmy o tym tutaj – KLIK.

Na pewno jej kariera dalej będzie się rozwijać niezależnie od tego, co ludzie o niej sądzą. Internet lubi bowiem osoby, które polaryzują, a zdecydowanie Fagata do nich należy. Widać to chociażby po komentarzach na jej Instagramie.

Tylko w ostatnim miesiącu youtuberce przybyło ponad 20 tysięcy obserwujących na Instagramie. A wydawałoby się, że w obliczu tej całej dramy z Amadeuszem jednak coś może stracić.

Miejsce dla Fagaty w polskim Internecie jest już bardzo mocno ustalone i zapewne kompletnie się już nie zmieni.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka