w

Ile Nitro zarobił na Fagacie? Youtuber ujawnia swoje zarobki na przestrzeni ostatnich miesięcy

Ile można zarobić na długim filmie, który ma bardzo dobre statystyki i który wyświetlany jest bardzo często i chętnie?


Nitro to jeden z youtuberów, który absolutnie nie ma problemów z mówieniem o pieniądzach. Swego czasu mówił otwarcie o wydatkach, o zarobkach, o tym jak wyglądają jego finanse. Dlatego w ramach jednej z ciekawostek, Nitro ujawnił ile zarobił film z Fagatą.

Spowiedź Fagaty trwa ponad 58 minut, została obejrzana 1.3mln razy, ma blisko 90 tysięcy łapek w dół i według niedokładnych algorytmów, około 6 tysięcy łapek w dół (te łapki w dół są wyjątkowo orientacyjne, często po prostu da się z nich wywnioskować tyle, że film jest częściej oceniany pozytywnie).

Ile zarobił ten film?

Nitro podczas jednego ze streamów podał dokładną kwotę, jaką pokazuje mu analityka Google. Według tego, film zarobił 3.8 tysiąca dolarów, czyli w przeliczeniu około 18 tysięcy złotych.

Jest to jednocześnie najlepiej zarabiający film na kanale Nitra w ostatnich 28 dniach. Warto także spojrzeć na inne materiały. LoveTour sprzed 3 tygodni, który ma 680 tysięcy wyświetleń zarobił około 1.4 tysiąca dolarów, czyli około 6.5 tysiąca złotych.

Oprócz tego Nitro pokazał pełne zarobki z kilku ostatnich miesięcy i tak oto:

  • Marzec: 12 tysięcy dolarów
  • Kwiecień 3.9 tysiąca dolarów
  • Maj 20 tysięcy dolarów
  • Czerwiec 22 tysiące dolarów
  • Lipiec 19 tysięcy dolarów
  • Sierpień 14 tysięcy dolarów

Czyli w rekordowym miesiącu, gdzie było ponad 22 tysiące dolarów, Nitro zarobił okolice 100 tysięcy złotych. Oczywiście od tego należy odjąć podatki, koszta prowadzenia działalności etc.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka