w

Ile xntentacion zarobił na swoich filmach na Youtube, w jakim wieku są jego widzowie?

Filmy xntentaciona obejrzano łącznie 8 milionów razy, Youtube na pewno nie jest głównym źródłem zarobków, ale nie można powiedzieć, że nic z tego nie ma.


xntentacion to przede wszystkim streamer. Na Youtube lądowały głównie skróty danych streamów. W sumie kanał ma obecnie 140 tysięcy subskrypcji i około 8 milionów wyświetleń opublikowanych filmów.

Lewus podczas swojej dzisiejszej transmisji pokazał praktycznie wszystkie informacje, jakie dotyczyły kanału xntentaciona, łącznie z zarobkami, przyrostem subskrypcji i wiekiem samych widzów. Co z tego wynika?

Ile zarobił xntentacion na filmach?

W ciągu 90 dni kanał zarobił 5 tysięcy dolarów. Daje to około 19 tysięcy złotych, z czego w ostatnich tygodniach widać spory spadek.

Ostatnie 28 dni to już 359 dolarów, czyli nieco ponad 1337 złotych.

Stawki, jakie są dla takich zarobków:

Wiele osób zastanawiają się również, w jakim wieku jest widownia xntentaciona. Oczywiście trzeba tutaj brać ogromną poprawkę na to, że zdecydowana większość osób poniżej 18 lat i tak zaznacza +18, by móc oglądać filmy z ograniczeniami. W takim wypadku wiadomo, że wyniki mogą być lekko zakłamane.

Jeżeli chodzi o to, co pokazuje Youtube, to 58% ma zaznaczone 18-24, następna grupa to 25-34, potem 35-44 i dopiero 13-17 z 3.2%.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka