w

Imię córki Wersow i Friza odkryte przez „detektywów”. Youtuberka sama je powiedziała

Jeżeli Wersow nie zmieniła zdania, to wszyscy znają już imię przyszłego dziecka youtuberów.


„Detektywi z TikToka” ponownie zrobili swoje śledztwo. Wersow i Friz mają tak oddaną i dużą widownię, że ludzie ci dokopią się dosłownie do wszystkiego. Youtuberzy w przeszłości nagrywali wiele odcinków, w których odpowiadali na różnego rodzaju pytania i jak się okazuje, Weronika już kiedyś mówiła o potencjalnym imieniu swojej córki.

Wiadomo oficjalnie, że to zaczyna się na literę M. Teraz dochodzi do tego klip z dawnego filmu, na którym Wersow odpowiada, jakie imię nadałaby dziecku.

Maja Wiśniewska

Jeżeli Weronika i Karol nie zmienili zdania, to ich córka według filmu sprzed lat powinna nosić imię Maja. Jest to o tyle ciekawe, że nadal trwają zakłady odnośnie imienia małej.

Video

Maja Wiśniewska brzmi kompletnie normalnie. Ogólnie samo imię Maja jest bardzo ładne, więc jest spora szansa. Wersow kiedyś jeszcze wspominała, że podoba jej się także Mija, więc opcje są w sumie dwie. Naturalnie youtuberzy mogli w trakcie kompletnie zmienić zdanie i wymyślić coś jeszcze innego.

Dość dziwne, że ludzie obstawiają tutaj imię córki Friza faktycznie za kasę, ale warto pamiętać, że czasami ci detektywi mimo wszystko się mylą. Szkoda byłoby utopić pieniądze, więc raczej nie należy się jakoś specjalnie sugerować starymi filmami.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka