w

Inny członek Xayoo Industries przyznaje: “Japczanowi się należało”, “Czułem, że ktoś mi podcina skrzydła”

W całej drame związanego z Xaoo Industries najbardziej ucierpiał Japczan. Stracił przede wszystkim wizerunkowo, bo liczbowo na razie jedynie tysiąc obserwujących na TTV.


Drama wokół Xayoo Industries powoli zaczyna się kończyć. Wszyscy się wypowiedzieli i przyszedł czas na samych członków XI. Warto tutaj wspomnieć jeszcze o filmie Mandzia, który skupił się głównie na toksyczności Japczana. Youtuber wielokrotnie podkreślał, że streamowanie obok Japczana, gdy ten jeszcze dodatkowo obrażał, było bardzo trudne.

Na pewno Japczan ma teraz trudny orzech do zgryzienia. Jego odpowiedź na film Holaka niewiele dała i choć na pewno za chwilę wszyscy o tym zapomną, to zdecydowanie znajdą się jednostki, które na zawsze to zapamiętają.

Vysotzky o Japczanie

O Japczanie wypowiedzieli się także inni członkowie Xayoo Industries, w tym Vysotzky. Co ciekawe, streamer przyznał, że Japczan zasłużył. To zaskakujące stanowisko, bo przecież do tej pory chłopaki praktycznie tylko się wspierali.

Japczan zasłużył. Tak. Uważam, że jego pewne techniki były bardzo nie w porządku, uważam, że jakieś donejty do PoPo, ale nie zapominajmy, że siedzi w tym Luki jest chujozą i jest niewybaczalne w pewnym stopniu (…)

Vysotzky wspomina również, że w momencie, gdy szło mu lepiej, czuł, że ktoś mu podcina skrzydła.

Klip: Popo Steve

Nadal oczywiście XI jest razem, nikt więcej nie ma zamiaru odchodzić czy rozdmuchiwać sprawy. Vysotzky na koniec dodaje, że Japczan to dalej jego kolega i nie będzie mu dokładał.