w

Isamu szczerze o relacji z Nitro. Jest mocna odpowiedź

Reklama

Isamu w swoim materiale odpowiedział na pytanie odnośnie relacji z Nitrem. Pojawiła się na konkretna odpowiedź.


Drogi tych dwóch youtuberów ewidentnie się rozjechały. Tworzą dwa, zupełnie inne typu contentu. Można się było spodziewać, że dojdzie tam do iskrzenia. Jako pierwszy temat publicznie wywołał Isamu, wypowiadając się o Nitro na swoim filmie.

Nie ma tam zbyt wielu ciepłych słów. Jest to kolejna osoba, która powtarza informację o dwóch Nitrze przed kamerą i poza nią:

Video

Film: https://youtu.be/rf6XKf6f9x8

Nitro odpowiada Isamu

Reklama

Na słowa Isamu pojawiła się odpowiedź Nitra. Ten podkreśla, że po prostu mówi to, co myśli i od wielu miesięcy filmy, jakie publikuje Isamu po prostu wydają mu się delikatnie mówiąc słabe. Dlatego w pewnym momencie po prostu przestał je oglądać, z resztą zgodnie z prośbą samego Isamu.

Video

Film: https://youtu.be/_l8nkNj_6XU

Czy to będzie eskalować? Nie wiadomo. Nitro na pewno nie będzie sam zaczynał tego tematu. Nie robił tego od dłuższego czasu. Piłeczka po stronie Isamu. Chyba najlepiej, gdyby youtuberzy pogadali ze sobą poza kamerami.

Choć z drugiej strony pewnie Isamu nie usłyszałby nic poza tym, co Nitro powiedział u siebie na streamie. Isamu chyba próbuje bronić contentu, który robi, co jest kompletnie zrozumiałe.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka