w

Jak Fame MMA obeszło reguły Youtube’a? Dostali pstryczka w nos i znaleźli nietypowe rozwiązanie

Pewnie wiele osób zastanawiało się, dlaczego Fame MMA i w zasadzie inne federacje poszły w tym kierunku. Okazuje się, że miało to związek z Youtubem.


Za Fame MMA stoją naprawdę kreatywne osoby. Boxdel, który Youtube’a zna od podszewki i inni włodarze mający sporą wiedzę na temat biznesu doskonale się uzupełniają. To widać na tym przykładzie, gdzie na spory problem z Youtubem szybko znalazło się rozwiązanie.

Inne federacje poszły w tym samym kierunku. Mało kto wiedział, dlaczego zmieniono sposób wyświetlania tego typu rzeczy, natomiast teraz wydaje się to mieć wiele sensu.

Dlaczego Fame MMA i inni tak robią?

Pewnie wiele osób zauważyło już na ostatnich galach czy konferencjach, że reklamy wyświetlane tam są w specyficzny sposób. Nie na cały ekran, a jedynie na części. Fame MMA dla przykładu wykorzystuje w tym celu telewizor.

Dlaczego? To wyjaśnił Sylwester podczas jednego ze streamów. Okazuje się, że reklamy bezpośrednio na transmisji przeszkadzały Youtube’owi. Ten telewizor jest więc obejściem reguł.

Czyli to jest tłumaczone jako „część transmisji”. Sprytny sposób na to, by Youtube nie miał podstaw do przyczepienia się.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka