w

Jak może wyglądać nowa emotka Pogchamp na Twitchu? Widzowie mają popularną propozycję

Dzisiaj Twitch zdecydował się na usunięcie emotki Pogchamp.


Twitch w związku z zachowaniem Gutierreza postanowił kompletnie usunąć jedną z ikonicznych dla platformy emotek. Pogchamp oficjalnie nie jest już dostępne. Więcej na ten temat można dowiedzieć się tutaj. Co jednak ciekawe, TTV postanowiło stworzyć uniwersalny zamiennik.

Jak to zwykle bywa z zamiennikami, trudno im dorównać do oryginału. Na Twitterze zaroiło się od propozycji, z których wybija się jedna, bardzo ciekawa.

Pogchamp nie będzie jedną emotką?

Sean Plott zasugerował, by nie ograniczać się tylko i wyłącznie do jednej emotki. Zamiast tego ciekawym pomysłem może być stworzenie całej bazy twarzy znanych osób. W efekcie, gdy ktoś użyje emotki, wyświetli mu się losowa twarz z tych, które platforma wcześniej zaakceptuje.

Według Seana dałoby to ciekawy efekt w momencie, gdyby cały czas spamował Pogchampami. Rzeczywiście, trudno się z tym nie zgodzić.

Czy Twitch przystanie na tę propozycję? Póki co zupełnie nie wiadomo. Jedyna informacja jest taka, że platforma chce stworzyć zamiennik. To jednak na tyle popularny element, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż platforma go wykorzysta.