w

Jak odebrać Nitro za darmo na miesiąc. Discord na urodziny ma ciekawe akcje

Reklama

Obecnie można odebrać Discorda na miesiąc lub na dwa tygodnie. Wszystko zależy od tego, ile czasu chce nam się na to poświęcić.


Discord obchodzi swoje kolejne urodziny, dzięki czemu można odebrać sobie między innymi Nitro. Sposób łatwiejszy, to mieć wśród znajomych kogoś, kto posiada ten status. Dzięki temu można na luzie podarować go znajomym.

Jak to zrobić? Wystarczy wejść w prywatną rozmowę, następnie po prawej stronie na dole wybrać ikonkę Nitro i podzielić się subskrypcją. Ta będzie trwała dwa tygodnie.

confirmation-nitro-trial-shared.png

Jedyny problem? Nie można mieć aktywnego statusu Nitro przez ostatnie 12 miesięcy.

Nitro za darmo na miesiąc

Reklama

Da się też odebrać Nitro za friko na miesiąc. Tutaj jednak trzeba już poświęcić trochę czasu. Jak czytamy na oficjalnej stronie komunikatora, Nitro można odebrać za przeczytanie „Wumpus Wonderventures” w aplikacji WEBTOON.

Jak już się domyślacie, najpierw trzeba ją pobrać. Tutaj jest sporo zabawy, ale jak ktoś nie miał wcześniej Nitro, to może dzięki temu sprawdzić, jak to wygląda.

Jak to odebrać? Wystarczy pobrać aplikację na swoje urządzenie, przeczytać odpowiednie historie i uzyskać Nitro. Oczywiście, że nikt nie będzie tego czytał, można się zwyczajnie przez to przeklikać. Akcja trwa do 8 czerwca, odebrać Nitro można natomiast na swoim koncie do 20 sierpnia, więc jest sporo czasu.

Jak coś, to i tak trzeba podawać tutaj swoje dane do karty. Nawet przy darmowym Nitro. Tego punktu nie da się ominąć.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka