w

Jak różnią się zarobki z Twitcha od OnlyFans? Streamerka Alinity ujawnia, jak wielka jest przepaść

Ogromna przepaść pomiędzy zarobkami influencerów.

Reklama

Zarobki na Twitchu bywają różne i wszystko zależy od danego miesiąca. Jednak niektórym to nie wystarcza i szukają innych źródeł na zwiększenie swojego majątku. Nikogo nie powinien dziwić już fakt, że influencerzy korzystają z takich portali jak OnlyFans.

Nie każdy jednak nie zna „liczby”, które kryją się za subskrypcjami premium. Ile tak naprawdę można zarobić na sprzedawaniu swoich zdjęć?

Twitch vs OnlyFans

Natalia ‘Alinity’ Mogollon jest jedną z większych streamerek na Twitchu. Na swoim koncie posiada ponad 1.3 milionów obserwujących i średnio ogląda ją ponad 1600 osób. Chociaż często gra w gry, takie jak Apex Legends, Overwatch lub WoW, natomiast najbardziej znana jest z tego, że lubi posiedzieć sobie w basenie.

Dwa miesiące temu jednak podjęła ważny w swoim życiu krok – założyła OnlyFans. Jest to strona internetowa, na której twórcy wrzucają zazwyczaj nagie lub półnagie zdjęcia oraz filmy dla subskrybujących za drobną opłatą.

Reklama

Ile jednak tak naprawdę zarobiła Natalia? Chociaż nie podała dokładnej kwoty, w rozmowie z innym streamerem – Mizkifem – stwierdziła, że zarobki są o wiele wyższe niż na Twitchu.

twitch.tv/mizkif

Video

Dam Ci wskazówkę – nie chcę mówić ile zarabiam na tym czy w innym miejscu, ale w przeciągu dwóch miesięcy zarobiłam tyle, co na Twitchu za 10 lat.

Trudno jest się więc dziwić, że streamer otworzył szeroko usta i zaniemówił. Następnie dodał:

Jezu Chryste. O mój piep****y Boże. Damn Alinity. Dwa miesiące robienia zdjęć i filmów i zarobiłaś tyle, co za 10 lat grania w Apex Legends?

ZOBACZ – Dlaczego wczoraj ponad 1.5 miliona osób oglądało tego streama na Twitchu? Ile brakowało do rekordu?

Streamerka została zapytana również o rynek męski i czy da się na nim zarobić. Stwierdziła, że znajdzie się rynek na wszystko i dodała, że nie zależy jej na pieniądzach, lecz uwielbia tworzyć treści. Skoro kwoty są tak ogromne, ciężko jest się dziwić, że coraz to więcej streamerek dołącza do tej platformy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka