w

Jak się dostać na msze w Roblox? Kolejki na serwer po kilka tysięcy osób

Msze w Robloxie stały się prawdziwym hitem, wiele osób chciałoby uczestniczyć w tych wydarzeniach, co obecnie jest bardzo trudne.


Do tej pory w mszach organizowanych w Robloxie przez różne społeczności uczestniczyło maksymalnie po 20-30 osób. Dzisiaj okazuje się, że kolejki na serwery mają po kilka tysięcy ludzi. Warto wspomnieć, że serwer mieści tylko 100 osób.

Wejście na msze jest więc bardzo trudne. Dzisiaj, w peaku popularności mszy, na serwerach Discord czeka po kilka tysięcy ludzi. Trzeba więc albo mieć szczęście, albo poczekać, aż cały ten szał nieco opadnie.

Jak się dostać?

Roblox jest darmową grą, więc wystarczy się zarejestrować i pobrać główną platformę. Potem namierzamy te najpopularniejsze serwery Discord. Czołowy od mszy ma ponad 70 tysięcy członków. Skala tego zjawiska jest więc ogromna. Są naturalnie o wiele mniejsze społeczności, na których powinno być łatwiej.

Na serwerach tego typu wiele rzeczy wygląda podobnie – jest rozpiska mszy, osoby uczestniczące w niej jako kapłani i specjalna weryfikacja, pozwalająca na wstępne odsianie trolli. Przed mszą rozdawany jest specjalny link do serwera i tutaj zaczyna się prawdziwa walka.

Serwer ma jedynie 100 slotów, a jak pokazuje chociażby PeQu (możecie kojarzyć z przecieków Fortnite), na serwerze Discord, gdzie transmitowana jest msza, czeka około 3 tysięcy ludzi:

TikTok: https://www.tiktok.com/@impequ

To właśnie PeQu mocno przyczynił się do popularyzacji tych mszy. Jego TikToki obejrzano łącznie ponad 3 mln razy.

Przy okazji, na jego profilu znajduje się link do tego największego Discorda, wystarczy po prostu wpisać „gnieznoroblox”. Nie wiadomo, ile to wszystko potrwa, ale potencjalnie jeszcze przynajmniej kilka dni będzie o tym głośno.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka