w

Jak wygląda tatuaż Wersow, który właśnie usuwa? Chodzi o jej sowę, którą ma na plecach

To raczej było do przewidzenia, że Wersow prędzej czy później zdecyduje się na taki krok.


Wszyscy widzowie Weroniki doskonale wiedzą, że youtuberka ma na swoich plecach tatuaż. Jest to tatuaż sowy – dokładnie tej samej, która pojawiła się w jej logo. Oczywiście każdy wie, że to wokół tego logotypu toczyła się cała drama.

Ludzie byli przekonani, że Wersow po cichu usunie ten tatuaż, ale youtuberka ma w planach opowiedzieć o tym oficjalnie i szerzej w swoich filmach. Już teraz wiadomo, że to nie jest wcale takie łatwe.

Wersow i usuwanie loga sowy

Nie ma tutaj większej filozofii i Wersow tłumaczy swoją decyzję dokładnie tak, jak można się było spodziewać – przez dramę ten tatuaż kojarzył jej się negatywnie, wobec czego nie chce go już nosić. Jest to jak najbardziej zrozumiałe, bo w końcu ta sprawa nadal gdzieś tam się toczy i nie doczekała się jeszcze zakończenia, przynajmniej oficjalnie.

Po pierwsze przez pryzmat tej całej dramy(…) nie chcę tego nosić na moim ciele(…), czuję taką negatywną energię związaną z tym tatuażem, że ten wzór nie kojarzy mi się już z niczym pozytywnym.

Chodzi dokładnie o ten tatuaż:

Można się domyślać, że filmy z tego będą publikowane jakoś niedługo. Nie będzie to nic niesamowicie kontrowersyjnego. Mało kogo rusza już bowiem sprawa Wersow i jej logo. Wszyscy wiedzą, że to był błąd i mało kto szczególnie to przeżywa.