Jest oficjalna decyzja w sprawie High League 7. Nie ma zaskoczenia

Rozrywka

Reklama

Pojawiła się oficjalna decyzja, która nie jest zaskoczeniem. Gala się nie odbędzie.


Tak naprawdę nie mogło być inaczej. Wyjaśnienie tej sprawy zajmie długie miesiące, a i nie wiadomo, czy w ogóle High League uda się powrócić. Na ten moment oficjalnie federacja potwierdziła, że HL 7 nie dojdzie do skutku.

Gala High League miała się odbyć 17 czerwca. To zdecydowanie zbyt mało czasu, żeby spróbować o nią powalczyć. Efekt tego wszystkiego taki, że spółki odpowiedzialne za High League na ten moment zawiesiły swoje działalności.

High League 7 się nie odbędzie

Reklama

Jak czytamy w oświadczeniu, jakie High League wysłało do Super Expressu:

Reklama

Gala HIGH League 7: Grand Prix, która miała odbyć się 17 czerwca 2023 r. w TAURON Arenie Kraków, nie odbędzie się. Decyzją Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji jest dla nas bardzo krzywdząca. Żadna osoba powiązana z HIGH League nie ma sobie nic do zarzucenia w odniesieniu do decyzji MSWiA. Wyjaśnimy tę sprawę jak najszybciej i dalej będziemy Was cieszyć swoimi wydarzeniami. Działalność organizatorów gal HIGH League (tj. spółek H-Agency sp. z o.o. i HIGH LEAGUE BIELSKI S. K. A.) zostaje tymczasowo zawieszona.

Co z osobami, które kupiły bilety przed ich zawieszeniem? Z zapewnień wynika, że wszyscy otrzymają całkowity zwrot środków. Cała ta sytuacja dla świata freaków jest fatalna – teraz pojawia się tak naprawdę monopol. Prime ze swoimi stawkami nie da rady podkupić zawodników HL, więc zostaje Fame MMA.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej