w

„Julki” śmieją się z wyglądu youtubera. „Jak on jest brzydki, to jaki ja jestem” – odpowiadają mężczyźni

Reklama

Wczoraj pisaliśmy o tym, że jeden z absolutnie najpopularniejszych youtuberów na świecie pokazał swoją twarz. Dream, mający ponad 30 milionów subskrypcji, został jednak mocno „skrytykowany”.


W Polsce Minecraft będzie się kojarzył przede wszystkim z pozytywnymi emocjami i nieszkodliwą społecznością. Za granicą wygląda to nieco inaczej. Youtuberzy mają swoich bardzo zagorzałych fanów i sporych hejterów.

Widać to po pokazaniu twarzy przez Dreama. Osobie, która kompletnie nigdy nie śledziła twórczości youtubera, może być to trudno zrozumieć, więc w wielkim skrócie – był popularny youtuber, który nie pokazywał twarzy. Wokół jego wizerunku urosło wiele mitów, a sam influencer finalnie się ujawnił. I tak rozpoczyna się ta historia.

Wielki hejt po pokazaniu twarzy

Reklama

Po pokazaniu twarzy masa osób bardzo negatywnie wypowiadała się o Dreamie. Obecnie na Twitterze trendują dwa tagi. Jeden to „Dreamfacereveal”, a drugi „PutTheMaskBackOn”, nawiązujący do maski, którą Dream zawsze nosił.

Łatwo tutaj generalizować i wprowadzać podział na kobiety i mężczyzn, ale rzeczywiście masa chłopaków pyta, jak oni byliby odebrani, skoro Dream boryka się z tak negatywnymi komentarzami. Jak więc wygląda youtuber?

Efekt tego taki, że Internet jest zaspamowany wręcz wyśmiewaniem Dreama. „Julki” najwyraźniej spodziewały się kogoś zupełnie innego.

Sprawa dotarła także do Polski i jest komentowana przez influencerów.

W skrócie dokładnie tak jest. Ludzie wyobrażali sobie, że Dream wygląda inaczej, potencjalnie „lepiej”. Większość osób komentuje, że Dream to normalny chłopak, a „Julki” spodziewały się najwyraźniej modela z Pinteresta.

Ciekawą informację dorzucił tutaj Skkf, jeden z polskich youtuberów, który pisze, że w Polsce wcale nie jest lepiej:

Z komentarzy na Twitterze, które są obecnie najpopularniejsze:

Sytuacja ta pokazuje, że świat jest obecnie naprawdę trudnym miejscem.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka