w

Kanał Sportowy straci pracowników na rzecz Kanału Zero od Krzysztofa Stanowskiego

Jak nieoficjalnie wiadomo, część ekipy Kanału Sportowego płynnie przejdzie do Kanału Zero.


Kanał Zero podejmie próbę zrobienia tego, czego jeszcze nikomu się nie udało. Ma to być połączenie różnych światów, wręcz telewizja dla innego pokolenia, innego odbiorcy. Teraz portal wirtualnemedia.pl przekazuje, że według ich informacji część ekipy Kanału Sportowego przejdzie do Kanału Zero.

Sama wiadomość nie jest zaskakująca. Wręcz od razu można było tak myśleć. O kogo konkretnie chodzi? Nazwiska oczywiście nie padają, natomiast mają to być między innymi ludzie odpowiedzialni za realizację.

Kanał Zero przejmie niektórych pracowników?

Odnośnie zmian typowo znanych osób, to chociażby Maciej Dąbrowski został zapytany o to, czy przejdzie do Kanału Zero. Oto jego odpowiedź:

Video

Film: https://www.youtube.com/@ZgrzytPodcast

Na pewno ciekawostką jest fakt, że Maciek nie został nawet jako tako zatrudniony. Zwyczajnie przychodzi do Kanału Sportowego i nie ma podpisanej żadnej umowy. Tak przynajmniej wynika z jego słów.

Nie wiadomo, ile osób zmieni pracę i czy faktycznie. Na razie to tylko niepotwierdzone plotki, które miała potwierdzić „anonimowa osoba”. Jednocześnie sam Kanał Sportowy nie komentuje tych doniesień, pisząc, że KS obowiązują umowy o zaufaniu poufności, a i wypowiadanie się o pracownikach byłoby „nieetyczne”. Na ten moment Kanał Zero subskrybuje już 470 tysięcy ludzi.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka