w

Kanał Sportowy z większą ilością widzów, niż Kanał Zero. Poważnie

Nie zawsze Kanał Zero będzie górą. I ten przykład dobrze to pokazuje.


Skoro wspomina się o wszystkich porównaniach, to trzeba także pisać o tych, które wypadają negatywnie dla Kanału Zero. Ostatnią transmisję oglądało więcej osób na Kanale Sportowym, niżeli na Kanale Zero.

Czy to się utrzyma? Raczej wątpliwe. Można też wspomnieć o odpowiedzi Krzysztofa Stanowskiego na słowa Mateusza Borka odnośnie tego, że kanały te nie są dla siebie konkurencją.

https://twitter.com/K_Stanowski/status/1756702031086075956

Kanał Sportowy nad Kanałem Zero

Bardzo łatwo jest budować obecnie narrację odnośnie Kanału Sportowego, który umiera między innymi przez Kanał Sportowy. I jak najbardziej może tak być. Z resztą KS jest tego świadome. W każdym razie zdarzają się takie sytuacje, jak ta dzisiaj.

Transmisję na Kanale Sportowym oglądało więcej osób, niżeli równolegle trwający stream z Kanału Zero. Inna tematyka, inni goście, ale i w drugą stronę było to często porównywane.

Czy to świadczy o tym, że Kanał Zero jakoś teraz spadnie, czy straci? Oczywiście, że nie. Tendencja spadkowa Kanału Sportowego też się pewnie nie zmieni. Jednak mimo wszystko widać, że kanał KS ma swoją publikę, choć może topniejącą, to jeszcze się trzymającą.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka