w

Kilka tysięcy ludzi ogląda stream polskiego youtubera, który od 2 dni otwiera i zamyka telefon

Jeden z topowych polskich dziennikarzy dwa dni temu uruchomił transmisję na żywo inną, niż wszystkie pozostałe.


Kuba Klawiter to jeden z polskich youtuberów, dziennikarzy, który w polskim Internecie działa od wielu lat. Jego kanał subskrybuje blisko 900 tysięcy osób, a od jakiegoś czasu Polak nagrywa także w języku angielskim.

Youtuber ma bardzo oryginalne podejście, które przede wszystkim zakłada kompletną bezstronność i niezależność w swoich filmach, testach, poradnikach. To na pewno ciekawa osoba, którą kojarzą wszyscy z tej bardziej technologicznej strony YT.

Stream ze składania i rozkładania telefonu

Kuba wraz ze swoją ekipą postanowił sprawdzić, ile razy jest w stanie otworzyć i zamknąć Samsunga Z Flip 3 zanim ten się kompletnie podda. Transmisję uruchomiono 7 czerwca i tak trwa do teraz. Co dwie godziny kolejne osoby przychodzą, otwierają i zamykają telefon, po czym przekazują go następnej osobie.

Na pewno jest to ciekawy eksperyment, który jest czymś niespotykanym. Nie ma tutaj rozmów z widzami, anegdotek, nawet muzyki. 2 godziny otwierania i zamykania telefonu. Po prawej stronie znajduje się kamera i licznik, po lewej widok na telefon.

I co? I nic, całość ogląda po kilkaset, czy też w lepszych momentach po kilka tysięcy osób. Ludzie komentują, czasem przestają i tak to leci. Jest to eksperyment, który na pewno wybijas ię na tle pozostałych, który na pewno będzie opisywany przez media w momencie, w którym się skończy.