Klocuch nagrywa swoje Hot16Challenge, a Norbi odpowiada na jego nominację

Rozrywka

Reklama

Hot16Challenge​ powróciło na Youtube po 6 latach nieobecności. Akcja na nowo zebrała pogłos po streamie charytatywnym Maty.

Reklama

Pierwotnie wyzwanie pojawiło się w 2014 roku i było odpowiedzią na trwające wówczas IceBucketChallenge. Finalnie akcja osiągnęła bardzo duży sukces i dołączyli się do niej wszyscy znani raperzy.

Dzisiaj to wszystko powróciło za sprawą streamu charytatywnego Maty – popularnego rapera, który niedawno został wybrany jako Warszawiak Roku.

Klocuch nagrywa swoje Hot16Challenge

Hot16Challenge wrzucił wczoraj Taco Hemingway, który na końcu nominował Klocucha. Wszyscy myśleli, że Youtuber będzie potrzebował sporo czasu na nagranie czegoś, a i tak nie wiadomo, czy podejmie rękawicę.

Klocuch to jednak klasa sama w sobie i dzisiaj wrzucił swoje Hot16Challenge, które od razu stało się hitem. Jak zwykle Youtuber nawiązał do swoich filmów, do Galileo, czy wysokich cen gier.

Reklama

Video

Klocuch sam nominował trzy osoby, z których jedną był Norbi. Przypomnijmy, że Youtuber nagrał o nim film już dobry rok temu. Mało kto jednak się spodziewał, że Norbi faktycznie odpowie.

Na Instagramie artysty pojawił się krótki filmik, w którym Norbi przyjmuje wyzwanie i wspomina, że zaczyna szukać studia.

Jak to się skończy? Może być albo zabawnie, albo świetnie, albo kompletnie beznadziejnie. Na pewno warto obserwować całą akcję, bo to na pewno nie koniec.

@Aktualizacja

Norbi nagrał już całość i opublikował na Youtube.

Video

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej