w

Końcówka ostatniego streama DrDisrespect’a przed banem na Twitch jest niesamowicie dziwna

Widzowie nadal szukają powodu, dla którego Disrespect dostał permanentnego bana.


Od zawieszenia niedługo miną 24 godziny, a nadal nie wiadomo, za co blokada została nałożona. Przypomnijmy, DrDisrespect, drugi najpopularniejszy streamer został permanentnie zbanowany bez możliwości odwołania.

Nie wiadomo dlaczego, a wszystkie wypowiedzi osób, które mogłyby coś wiedzieć są niesamowicie tajemnicze i wskazują na coś „szokującego”

Końcówka ostatniej transmisji

Bardzo dziwna wydawała się widzom końcówka ostatniej transmisji. Streamer zajrzał w telefon, przeczytał coś i od razu zmienił mu się humor z bardzo pozytywnego, na beznadziejny. Kilka minut później DrDisrespect mówił, że życie jest dziwne, ale „Champions Club”, czyli jego fani przetrwają tę próbę.

Wygląda to tak, jakby streamer wiedział, że zbliża się jego koniec. Pytanie tylko, dlaczego. Obecne plotki wspominają o zamieszaniu influencera w jedną z afer związanych z molestowaniem. Do tej pory jednak to tylko niepotwierdzone plotki.

Cała ta sprawa jest niesamowicie zagadkowa. Streamer jeszcze wczoraj miał 4.5 miliona obserwujących i był jedną z najbardziej wpływowych osób w świecie gier komputerowych.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka