w

Koniec family friendly Wersow? „Wy**bane mam na fejm, wy**bane mam na branżę”

Chyba nikt wcześniej nie słyszał, by Wersow przeklinała w sytuacjach czy projektach, które są dość ważne i popularne.


Wersow uchodzi za jedną z najbardziej family friendly youtuberek w Polsce. Do tej pory był chyba tylko jeden klip z tym, jak youtuberka przeklinała i to tylko dlatego, że mówiła o k***wie po włosku gdzieś podczas streama, którego praktycznie nikt nie oglądał. Było to dwa lata temu (tak, po lewej to Wersow).

Dlatego wszyscy byli mocno zaskoczeni, gdy Wersow w pewnym sensie zerwała na chwilę z tym wizerunkiem. U wielu youtuberów nie byłoby to jakimś wielkim zaskoczeniem, codziennie na Twitchu czy Youtube pojawiają się gorsze słowa, niż „wy*ebane”, ale tutaj mowa o Wersow, family friendly Wersow.

Dość duże zaskoczenie

Jakiś czas temu było trochę głośniej o Murcix, która w mocnych słowach wypowiedziała się o innym youtuberze. Teraz w pewnym sensie dołącza do tego Wersow.

Wersow nagrała się na płycie 2115, która jest do przesłuchania chociażby na Spotify. W piosence pt. Glow Up, konkretnie w 2 minucie i 17 sekundzie, pojawiają się słowa, które mogą zaskoczyć. Tutaj użyto jednak pewnego efektu, by finalnie Wersow nie powiedziała „wy*ebane”, to konkretne słowo śpiewa Bedoes. To tak, jakby ktoś miał wątpliwości:

Przestań mnie pospieszać

Jak będę chciała, będziesz czekać cały dzień

Bo dla mnie każda randka jest tak samo ważna, jak pierwsza

Mam nadzieję, że dla Ciebie też

Tu nie chodzi o makeup i nie chodzi o zdjęcia

Zabierz mnie do miejsca, gdzie znów poczuję dreszcz

Mam wy*ebane na fejm, wy*ebane na branżę

Tak naprawdę wolę z Tobą coś obejrzeć

Powiedz mi, czego chcesz

Tak na prawdę sama nie wiem

Powiedz mi, czego chcesz

Tak na prawdę sam nie wiem

Ale jedno jest pewne

Jeszcze trochę mi zejdzie

Więc zamiast tak sterczeć

Idź mi przynieś sukienkę

O tej piosence będzie zapewne głośno, zresztą tak, jak o wielu innych. Już teraz ludzie są przekonani, że jest to jakieś wielkie zerwanie z wcześniejszym, grzecznym wizerunkiem, ale raczej nie ma tutaj o tym mowy.

W końcu to Wersow mająca bardzo konkretne grono odbiorców. Przez lata pojawiało się wiele porównań tego, jak Weronika zaczynała nawet mówić coraz słodszym głosem.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka