w

Koniec kariery po tej walce. Popularny polski youtuber zapowiada, że to będzie ostatnia walka

Jeden z polskich popularnych youtuberów wprost poinformował, że nadchodzi koniec jego kariery w MMA.


Nie wiadomo, jakie są powody takiej decyzji, ale zdecydowanie będzie tej osoby brakować. Mimo wszystko jego pojedynki były inne i choć miały swoich przeciwników, to miały również zwolenników. Odpowiedź na jedno z pytań zadanych na Instagramie pozwala myśleć, że chodzi tutaj o ogólne zakończenie walk.

Choć youtuber pisze o MMA, to jednak w tej płaszczyźnie w ogóle walczył. Jego ostatnia walka miała się odbyć w High League, natomiast teraz stoi to wszystko pod dużym znakiem zapytania.

Mini Majk i koniec walk

O kim mowa? O Mini Majku. Popularnym polskim youtuberze, który najwyraźniej idzie w inną stronę. Wiadomo, że miał inwestować w swojego własnego foodtrucka, ale kompletnie nie wiadomo, co dalej z tym projektem. W tle są Majkelki i współprace na Instagramie, z których zapewne da się normalnie utrzymać.

Jednocześnie youtuber informował, że chce finalnie zrobić sobie zęby. To na pewno dobra informacja, choć niewiele zmienia w kontekście działalności youtubera. Pytanie, czy ten dalej chce coś tworzyć w Internecie, czy na dobre się z nim pożegna.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka