Nieuczesana, streamerka Twitch, tak eksperymentowała z pokazywaniem ciała, że musiała opuścić Twittera

Rozrywka

Reklama

Nieuczesana kilka dni temu zaskoczyła swoich widzów, ubierając się nieco odważniej. To miało ciąg dalszy, który skończył się opuszczeniem Twittera.


Nieuczesana to polska streamerka Twitch, która ostatnio zaczęła się ubierać odważniej. Jak sama mówi, przez kilka lat „siedziała jak menelica na streamie, bluzy, t-shirty po bracie, sweterki po mamie, po babci”. Dlatego postanowiła ubierać się inaczej:

Video

https://www.twitch.tv/nieuczesana

Reklama

Nieuczesana lubi wbijać kij w mrowisko i sama podczas własnej transmisji postanowiła przeprowadzić „eksperymenty”. Wszystko przez jej TT, który w sumie na ten moment zrobił ponad 3 mln wyświetleń. Dlaczego?

Każdy raczej się domyśli. Sama Nieuczesana mówiła, że o wiele więcej ludzi w komentarzach patrzyło na jej stopy, niżeli „tylną część ciała”. Powstał więc plan specjalnego baita dla ludzi.

Chcę zrobić niedługo posta na Instagramie (…) bo staram się tak odważnie ubierać, bardziej kobieco (…) i myślałam, czy nie zrobić posta na Instagramie zdjęcie z dekoltem. Dekolt i stopy i zobaczyć, o co się bardziej oburzą. Dekolt czy stopy.

Czyli plan sam w sobie zakładał dodanie czegoś, o co ludzie mogą się oburzyć.

Video

https://www.twitch.tv/nieuczesana

Dość dziwne, że Nieuczesana tak się tłumaczyła z tego, że ubrała coś innego niż bluza, ale okej.

Ale coś poszło nie tak

Reklama

Streamerka lubi wkładać kij w mrowisko, co tym razem niekoniecznie się udało. Usunięte dwa wpisy z Twittera i następnie tłumaczenie się:

Trochę chyba plan nie wyszedł, bo streamerka uznała, że swoje treści będzie wrzucać na Instagrama zamiast na Twittera, bo „tam może przynajmniej zarobić”.

Video

Oczywiście, że nie jest to opuszczenie Twittera na zawsze, choć tak to brzmi, ale dość zabawnie ogląda się baitowanie, które niekoniecznie wyszło.

Nie wszystkie eksperymenty wychodzą. Chyba że chodziło Nieuczesanej w ogóle o jeszcze inne podburzanie ludzi.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej